1976 Yılında briket üretimi ile Beton Elemanları üretimine başlayan firmamız,1984 yılında Beton Parke ve Beton Bordür Taşı üretimine de başlayarak, şehirciliğin vazgeçilmez ana malzemelerini bölgemize kazandırmıştır.

1997 yılında şirketleşerek kurumsal kimlik kazanan firmamız otomatik Beton Parke Makinesini bünyesine katarak ürettiği Beton Parke Taşlarına TSE ve İMALATA YETERLİLİK belgelerini alarak kalitesini tescillemiştir. Bölgedeki İlk T.S.E Belgesine sahip olan firmamız bu andan sonraki çalışmalarını sektöre her zaman ilkleri getirerek gerçekleştirmiştir.

Toplam kalite yönetimi ile yaptığı işlerde müşteri memnuniyeti ve kamu yararı gözeten ve bunu ilke edinen firmamız, en kaliteli malzemeyi en ucuza üretebilme adına Prefabrik Beton Ürünleri imalatında en son teknoloji olan Tam Otomatik Beton Santrali ve Çok Katlı Tam Otomatik Beton Blok makineleri (ZENITH) ile 8 saatte 2000 m² Beton Parke Taşı ve 5000 mt. bordür üreterek bölgemizin en büyük ve en modern tesisi olma özelliğine sahiptir. Firmamız çok yakın bir zamanda yine Alman ZENİTH Beton Parke makinaları ve tam otomatik Beton santrali ile 2. fabrikasını Nazilli Organize Sanayi Bölgesi’ne kurmuş bulunmaktadır.

Bu kadar Kaliteden bahsetmemizin nedeni sektörde kalitenin yeterince anlaşılamamış olmasıdır. Kalitesiz Üretilen her beton parke taşı sektörümüze vurulan bir darbedir ve aslında çok büyük maliyettir.Çünkü Çok kısa bir zamanda aşınmaya başlayan taşlar zamanla tamamen aşınarak hem estetiğini kaybedecek hem de kullanım ömrünü çok kısa sürede tamamlayarak tekrar maliyet oluşturacaktır.Çevremizde de bunun örneklerini fazlasıyla görmekteyiz. Topçuoğlu Beton Parke ailesi olarak amaçlarımızdan bir tanesi de Beton Parke Taşlarının hem asfalt hem de yerinde dökme betona kıyasla en iyi ve ekonomik Kaplama ürünü olduğunu göstermektir.

Bu amaçlarımıza ulaşma yolunda Yüksek Teknolojili Alman Beton Üretim Makineleriyle üretimimizi sürdürürken T.S.E Belgesi, CE Belgesi , Yerli Malı Belgesi ve yine Türk Standartları Enstitüsünden Kalite Yönetim Sistem Belgelerini (ISO 9000) alarak kalitesini tescillemiştir.

Ayrıca konusuna uzmanlık ve titiz çalışmalar gerektiren Beton Parke Taşı uygulamalarında da gerek teknolojik ekipman, gerek yetişmiş uzman kadrosu ile firmamız kalitenin simgesi haline gelmiştir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin istekleri ve piyasadaki rekabet şartları doğrultusunda kaliteli ve güvenilir beton ürünleri üretmek ve müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak temel politikamızdır.

İnsana ve doğaya yaptığımız yatırım sayesinde hedefimiz gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak ve faaliyet alanımızda yüksek kalite ve teknoloji ile hizmet sunmaktır.

Sürekli eğitimlerle çalışanlarımıza bu politika aktarılarak, Sürekli İyileştirme ve Gelişme sağlayarak sektörümüzde lider konumda olmaya devam edeceğiz

Kalite Belgelerimiz

Üretim Tesisimiz

Firmamız, en kaliteli malzemeyi en ucuza üretebilme adına Prefabrik Beton Ürünleri imalatında en son teknoloji olan Tam Otomatik Beton Santrali ve Çok Katlı Tam Otomatik Beton Blok Makineleri (ZENITH) ile 8 saatte 2.500 m2 Beton Parke Taşı ve 5.000 Mt. bordür üretim kapasitesi ile, bölgemizin en büyük ve en modern tesisi olma özelliğine sahiptir.